Naar Jeugdfonds Sport & Cultuur Rotterdam pagina
Rotterdam | 2 april 2019
Cultuuraanbieders in Rotterdam
Jeugdfonds Cultuur Rotterdam heeft een lijst samengesteld met alle cultuuraanbieders. De aanbieders zijn gerangschikt in: Noord, Oost, Zuid, West en Overig. Alles op één plek!
NOORD
SCHIEBROEK
∙ Frederike Schonis
∙ Hofplein Jeugdtheater Rotterdam
BERGPOLDER
∙ Free to Move!!
∙ Saskia Boon pianopraktijk
OVERSCHIE
∙ Coolibri Dance
∙ M&M Aerobicstudio
∙ School of Music
∙ SKVR Basisschool park16hoven
HILLEGERSBERG
∙ Free to Move!!
∙ Pianolespraktijk Lether & Van der Stelt
∙ De Pont, vereniging voor gehandicapten (streetdance oa)
∙ Studio Hillegersberg (dans)
∙ Russian School of the Arts
∙ La Barre
∙ Jacqueline Janssen Zangcoach
∙ Muziekschool Eeuwige Noten
∙ Tamara Dans en Theater
∙ SKVR Ringdijk
∙ SKVR Castagnet / de buurvrouw (schiebroek)
∙ Hofplein Jeugdtheater Rotterdam
∙ Capoeira School / Pedro Hagen Pimentel
BLIJDORP
∙ Zangles Rotterdam
∙ De Gitaar Academie
∙ School of Music
∙ Zangschool Suoni
∙ SKVR Vroesenpaviljoen (blijdorp)
∙ I Am Movement
PROVENIERSWIJK
∙ Carlos Gutierrez / piano
∙ Hofplein Jeugdtheater Rotterdam
∙ School of Music
∙ Vocalsz
AGNIESEBUURT
∙ Het Danskantoor
∙ School of Music
OUDE NOORDEN
∙ Vioolschool-Rotterdam
∙ Dwarsfluit Famke van Daalen
∙ Pianoles in Rotterdam
∙ Drumschool Julius
∙ School of Music
LISKWARTIER
∙ Afrika percussie / Hans de Vries
∙ School of Music
CROOSWIJK
RUBROEK
OOST
ZEVENKAMP
∙ Muziekschool Eeuwige Noten
∙ Marieke de Koning
∙ Dance 2 Beats
HET LAGE LAND
∙ De Maasstedelijke Koren
∙ Ashakiran
∙ SKVR Huis van de wijk: het lage land
OOSTERFLANK
OMMOORD
∙ Free to Move!!
∙ Telekids Musicalschool
∙ Kalinka, Russisch Oekraïns Zang- en Dansensemble
∙ M&M Aerobicstudio
∙ Popschool Ommoord
∙ Moves Rotterdam
∙ SKVR Romeynshof (ommoord)
KRALINGEN
∙ Dansschool Kralingen
∙ Studio 181 (dans)
∙ Got 2 Groove dancecentre
∙ Pianolespraktijk Annemarie van Efferen
∙ La Barre
∙ De Gitaar Academie
∙ The Floor is Yours
∙ School of Music
∙ Balletstudio Violetta
∙ No Roots Studio
∙ Mixin’Music
PRINSENLAND
NESSELANDE
ZUID
KATENDRECHT
∙ LT Dans
∙ SKVR Basisschool de globetrotter (katendrecht, walhallalaan)
∙ SKVR Basisschool de globetrotter (katendrecht, tolhuisstraat)
∙ Got 2 Groove dancecentre
∙ Circus Rotjeknor
∙ Rotterdam danst! Lorenzo Elstak
AFRIKAANDERBUURT
∙ Art Zegelaar School voor Piano
∙ Moves Rotterdam
∙ Zangstudio Nanda Akkerman
∙ Eren Aksahin, gitaarles
∙ I Am Movement
VREEWIJK
∙ Free to Move!!
∙ SKVR Dalweg (Vreewijk)
KOP VAN ZUID
HILLESLUIS
∙ Shirley spoor
∙ School of Music
∙ The Floor is Yours
BLOEMHOF
∙ Antiliaanse Culturele Activiteiten
∙ School of Music
BRIELLE
OUD BEIJERLAND
∙ Hofplein Jeugdtheater Rotterdam
IJSSELMONDE
∙ TalentzSkool
∙ Telekids Musicalschool
∙ SKVR Islemunda (ijsselmonde)
∙ Life Time Wellness
∙ I Am Movement
LOMBARDIJEN
∙ TalentzSkool
∙ I Am Movement
BEVERWAARD
∙ TalentzSkool
∙ I Am Movement
GROENENHAGEN
SPIJKENISSE
∙ Muziek Onderwijs Centrum Spijkenisse
PERNIS
HOOGVLIET
∙ ArtStudio Hoogvliet
∙ Jazzdansstudio Marleen
∙ 010Trickz
∙ Hofplein Jeugdtheater Rotterdam
∙ D4Dance
∙ Rooftop Kings
∙ Mars & Dee Music Productions
∙ Puur Elisa
ROZENBURG
∙ Rozenburgse Harmonievereniging UDI
∙ Rozenburgse Muziekvereniging ‘Uitspanning door Inspanning’
CHARLOIS
∙ Stichitng Asporaat
∙ School of Music
∙ Culturele Educatie Charlois
∙ Free to Move!!
∙ Opus 51
∙ Hofplein Jeugdtheater Rotterdam
TARWEWIJK
∙ Modelessen (Rotterdam)
∙ Free to Move!!
ZUIDPLEIN
PENDRECHT
∙ Free to Move!!
∙ Jong Euroband Rotterdam
ZUIDWIJK
∙ Free to Move!!
∙ Rooftop Kings
∙ SKVR Wereld op zuid
CARNISSE
WEST
NIEUW MATHENESSE
∙ Muziekschool Eeuwige Noten
∙ School of Music
∙ Chi-Han Chai, pianoleraar
TUSSENDIJKEN
∙ Zangschool Rotterdam
∙ School of Music
OUDE WESTEN
∙ Moves Rotterdam
∙ Stichting MAEH
SPAANSE POLDER
SPANGEN
∙ Sonondo Muziekschool
∙ Dansschool Indian Passion
DELFSHAVEN
∙ Got 2 Groove dancecentre
∙ Escola Portatil de Musica Holanda
∙ Cultuurschool UitJezelf
∙ School of Music
∙ Rooftop Kings
∙ SKVR (WMDC) Delfshaven
NIEUWE WESTEN
∙ Zangles Rotterdam
∙ Misiconi Dance Compagny
MIDDELLAND
∙ School of Music
∙ Zangles Rotterdam
∙ Dansschool Meyer et Fils
CENTRUM
∙ Gitaar Factory
∙ Rotterdam International Music School
∙ Gitaarschool Rotterdam
∙ Global Dance Centre Rotterdam
∙ Popschool Jam-it!
∙ Chi-Han Chai, pianoleraar
∙ Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest
∙ Jacqueline Bongers balletlessen
∙ Zangles Rotterdam
∙ De Pont, vereniging voor gehandicapten (streetdance oa)
∙ Dansschool Ghoenghroe ki Pukar
∙ HipHopHuis
∙ Rotterdams Hellendaal Instituut
∙ St. Singphony
∙ Dress and Dance
∙ Babette Labeij Music Academy
∙ Stichting MAEH
∙ Alliance Française Rotterdam
∙ Zangschool Suoni
∙ Vocalsz
∙ SKVR Rotterdam Centrum (hoofdkantoor)
∙ SKVR Het wijkpaleis
∙ Evites Dansschool
OVERIG
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
∙ SKVR
∙ Jeugdtheaterhuis Zuid Holland
∙ TalentzSkool
∙ Pianolespraktijk Annemarie van Efferen
∙ Moves Rotterdam
∙ The True Jester (UKELELESCHOOL)
∙ School of Music
∙ Roeland de Reuver
∙ Noes Fiolet Studio’s
DEN HAAG
∙ Semih Arikan Muziekhuis
∙ Anna Pavlova Foundation
WESTLAND
∙ Koperen Kees Theaterschool
∙ Muziekmeesters Westland
∙ Muziekschool Westland
BARENDRECHT
∙ Dansschool Indian Passion
∙ Mars & Dee Music Productions
∙ Juul’s Hoop Vibes
∙ Mars & Dee Music Productions
∙ Dansschool Indian Passion
∙ Stichting CultuurLocaal
SCHIEDAM
∙ 010hiphop
∙ Ballet- en Dansstudio Schiedam
∙ Russian School of the Arts
BLEISWIJK
HOEK VAN HOLLAND
∙ Domingos (balletschool)
∙ HSV 1946 (dans)
OOSTVOORNE
DORDRECHT
DELFGAUW/PIJNACKER
Lees meer nieuws Lees meer nieuws van Jeugdfonds Sport & Cultuur Rotterdam